Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

10 dni
03-21-2025
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji Narty w Japonii
Cena $5995

Cena zawiera

 • Przeloty międzynarodowe
 • Przelot wewnętrzny (Sapporo – Niseko)
 • Opłaty za transport sprzętu narciarskiego ski in ski out hotel w Niseko
 • Dwuosobowe pokoje z łazienką
 • Transfery w Japonii
 • 5 dniowy pass United Unlimited
 • Zwiedzanie Sapporo
 • Zwiedzanie Tokyo
 • Opłaty transportowe w Tokyo
 • Opłaty lotniskowe
 • Opłaty resortowe
 • Śniadania w hotelach
 • Opiekę polskojęzycznych przewodników i pilotów

Cena nie zawiera

 • Opłat wizowych
 • Ubezpieczenia
 • Wyżywienia innego niż wymienionego w programie
 • Zwyczajowych napiwków
 • Wydatków natury osobistej

Marzysz o idealnym puchu i zapierających dech w piersiach górskich widokach? Narty w Japonii i zimowa przygoda w Niseko to coś dla Ciebie. Położone na północnej wyspie Hokkaido, Niseko oferuje zimowy raj zarówno dla doświadczonych jak i początkujących miłośników sportów zimowych.

 

Gorące źródła

Kultura i historia

Narty


Plan podróży

1dzień

NARTY W JAPONII

Wylot do Japonii na wyspę Hokkaido. Narty w Japonii i zimowa przygoda w Niseko czeka!

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

2dzień

PRZYLOT DO JAPONII

Przylot na wyspę Hokkaido w północnej Japonii. Z lotniska dwugodzinny przejazd do Niseko Village, jednego z najbardziej renomowanych ośrodków narciarskich w Japonii.

Zakwaterowanie w Green Leaf Hotel, oferującym bezpośredni dostęp do stoków narciarskich (in and out), co czyni go idealnym miejscem dla narciarzy. Obiekt ten łączy nowoczesny design z tradycyjną japońską estetyką, a goście mogą cieszyć się relaksem w gorących źródłach (onsen) z widokiem na pokryte śniegiem góry.

Wieczorem odpoczynek, możliwe również wyjście na stok na jazdę nocną. Nocleg w Niseko Village.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

3dzień

NARTY W JAPONII, NISEKO

Cały dzień na nartach. Niseko oferuje około 120 km tras narciarskich, podzielonych na cztery główne ośrodki: Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village i Annupuri (w ramach tego samego Ski Pass).

Każdy z tych ośrodków ma coś do zaoferowania zarówno początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom. Istnieje opcja zorganizowania lekcji narciarskich bądź snowboardowych z profesjonalnymi instruktorami. Lunch i kolacja w jednej z pobliskich restauracji. Nocleg w Niseko Village.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko
Niseko narty z Rek Travel
4dzień

NARTY W JAPONII, NISEKO

Kolejny dzień na pobliskich stokach, skąd podziwiać można majestatyczne góry oraz spektakularne widoki na wulkan Yotei, znany również jako „Ezo Fuji” ze względu na swoje podobieństwo do słynnej góry Fuji. Wznosząc się na wysokość 1,898 metrów, ten uśpiony wulkan jest otoczony gęstymi lasami i malowniczymi krajobrazami. Jego stożkowy kształt oraz pokryte śniegiem szczyty tworzą zjawiskowy widok, który zapiera dech w piersiach.

Nocleg w Niseko Village.

Narty w Japonii

5dzień

NARTY W JAPONII, NISEKO

Kontynuacja jazdy na nartach i eksploracja stoków. Ośrodki narciarskie w Niseko oferują snowparki z rampami i skoczniami dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w ekstremalnych formach narciarstwa jak i snowboardingu.

Nocleg w Niseko Village.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

6dzień

NARTY W JAPONII, NISEKO

Kolejny dzień pobytu na stoku w Niseko. Możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, takich jak jazda na skuterach śnieżnych, przejażdżki psim zaprzęgiem czy też wieczorne kąpiele w gorących źródłach (onsenach).

Nocleg w Niseko Village.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

7dzień

NARTY W JAPONII, SAPPORO

Ostatni dzień jazdy na nartach. Po południu przejazd do Sapporo do hotelu i czas na zwiedzanie miasta. Sapporo to miasto o bogatej kulturze i przepięknej architekturze. Znane głównie z perfekcyjnego piwa, Sapporo jest domem dla jednej z najstarszych japońskich browarów.

Zobaczymy Wieżę Sapporo, pospacerujemy ulicami miasta oraz słynną aleją zwaną Ramen Yokocho, czyli „aleją ramen”. Kolacja i nocleg w Sapporo.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

8dzień

SAPPORO - TOKIO

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Sapporo. Wizyta w Muzeum Piwa Sapporo oraz zakupy na słynnym targu Nijo. Po południu transport do Tokyo.

Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu i wieczorny spacer po dynamicznych i oświeconych neonami ulicach Tokio.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

9dzień

TOKIO

Całodzienne zwiedzanie Tokio. Po śniadaniu spacer po urokliwych uliczkach Asakusa, zaczynając od imponującej Bramy Grzmotu, Kaminarimon. Przejście alejką Nakamise-dori, pełną tradycyjnych sklepów i straganów z pamiątkami, wiodącą do najstarszej świątyni buddyjskiej w Tokio, Sensō-ji.

Po południu przejazd do Shibuya na słynne Shibuya Crossing, gdzie tłumy przechodniów falują w rytmie świateł i ruchu ulicznego. Dla chętnych możliwość wjazdu na Shibuya Sky (dodatkowo płatne ok. 20 USD), by podziwiać niezapomniany widok na niekończący się labirynt neonów i wieżowców, które oświetlają nocne niebo Tokio.

Nocleg w Tokio.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

10dzień

WYLOT Z TOKIO

Ostatni dzień w Tokio. Czas wolny na ostatnie zakupy, spacery i pożegnanie z miastem. Transfer na lotnisko i wylot z bagażem pełnym niezapomnianych wspomnień z Japonii.

Zapraszam na kolejne śnieżna przygody w innych rejonach świata:

Kochasz przygodę? Zobacz również naszą ofertę Off Limits Rek Travel.

Narty w Japonii: zimowa przygoda w Niseko

Pokaż cały plan wycieczki

10 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Góra Fuji i szlak Nakasendo – Japonia

$3790 11 dni 08-27-2024 07-17-2024 06-26-2025 08-21-2025 07-15-2026
Japonia – Kraj Kwitnącej Wiśni i Wschodzącego Słońca

Japonia 2024/2025: w kraju kwitnącej wiśni i wschodzącego słońca

$3850 12 dni 09-26-2024 04-07-2025 10-06-2025
Pokaż wszystkie wycieczki 132