Przewodnicy Rek Travel

Przewodnicy Rek Travel

Przewodnicy, czyli ci którzy odpowiadają za to, by marzenia się spełniły!

Będą Wam towarzyszyć w tych bardziej i mniej odległych zakątkach świata. Wybraliśmy ich bardzo starannie. To oni dbają o to, by każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. To oni prowadzą Was po zaułkach zatłoczonych bazarów, między kolumnami starożytnych budowli, w cieniu wysokich szczytów, wśród huku wody i przez bezkresne piaski pustyni. Wszyscy nasi przewodnicy noszą w sercu gorącą pasję do miejsc, w które Was zabieramy.

Czasem jest to namiętność zrodzona z wyboru, a czasem to spuścizna przodków, która wciąż płynie w ich żyłach. Wśród naszych przewodników są absolwenci różnych uczelni, a ich wspólną cechą jest barwna osobowość i przyjemność, jaką czerpią z pokazywania Wam swoich ulubionych miejsc na ziemi. Każdy z nich ma też nadzieję, że i dla Was to miejsce stanie się wyjątkowe. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów.

Poznajcie przewodników Rek Travel

Wyruszając w podróż z nami możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy szczegół, o każdą formalność. A wszystko po to, by każdy z naszych Klientów mógł w pełni doświadczać nowych miejsc. Wyjątkowe atrakcje regionu, zapierające dech w piersiach widoki i lokalna kuchnia - to wszystko czeka na Was, a nasi przewodnicy zrobią wszystko, żeby wyjazd był niezapomniany.

Amina Ghanem

Andrzej F. Felker

Arkadiusz Stachnik

Dariusz Jasiński

Honorata Zapaśnik

Izabela Ratajewska

Kordian

Mohammed Ouhaga

Pati Szcześniak

Sebastian Słupski

Taariq Vlotman

Patrycja Niewiarowska

Stanisław Błaszczyna

Tomasz Zaborowski