Korea Południowa 2024: jedna podróż, dwa różne światy

Korea Południowa to kraj, w którym tradycyjne dziedzictwo kulturowe łączy się z nowoczesnymi osiągnięciami, tworząc niepowtarzalną podróż o bogatej kulturowo historii. Kraj ten zachwyca bogactwem sztuki, muzyki i kultury pop oraz wizją technologicznego postępu. Jeśli jesteś gotowy zobaczyć ten kontrast na własne oczy dołącz do nas już dziś!

 

 

Birma (Myanmar) to jedno z najbardziej fascynujących krajów południowo – wschodniej Azji. Można tu zobaczyć zabytki kultury buddyjskiej, górskie krajobrazy oraz przyjrzeć się życiu tutejszych mieszkańców. Wyprawa na Birmę stanie się niezwykłym i egzotycznym przeżyciem dla każdego, który zdecyduje się tu znaleźć i dołączyć do Rek Travel Adventure.

 

 

Tybet to rozległa i tajemnicza kraina słynąca z intrygujących ceremonii religijnych, przyjaznych mieszkańców i niesamowitej kultury. Podróż do Tybetu z pewnością jest wymagająca i raczej nie będzie polegała na błogim wypoczynku, niemniej dla pasjonatów turystyki może okazać się najpiękniejszym doświadczeniem w życiu. Dołącz do ans już dziś, aby doświadczyć na własnej skórze wyprawy na “dach świata”

Azja wśród podróżników staje się jest jednym z najbardziej pożądanych destynacji. Przyciąga swoimi tradycjami i kulturą całkowicie odmienną od nam znanej. Niesamowite krajobrazy i olbrzymie miasta zachwycają swoim pięknem.

 

 

Ayubowan! Niekończące się złote plaże, ponadczasowe ruiny, ciepła gościnność i uśmiechy ludzi, mgliste wyżyny i górzyste tereny, ogromne słonie, podstępne lamparty, gigantyczne wieloryby, mnóstwo festiwali, różnorakich kultur i piękne krajobrazy… Oto właśnie Sri Lanka i jej osobliwy urok.

O Gruzji powiedziano i napisano już wiele. Podróżują tam wielbiciele gór, dobrego jedzenia, wschodnich klimatów, folkloru i swojskiej atmosfery.  Armenia natomiast stanowi interesujący, choć wciąż niedoceniany kierunek turystyczny. Może poszczycić się bogatą historią. Kraj usłany jest ruinami starożytnych budowli, średniowiecznymi klasztorami i fortecami.

 

 

Shalom Israel!!! Witamy w kraju położonym na styku trzech kontynentów, który stał się tyglem kultury, klimatu i przyrody. I choć mały pod względem wielkości, tak wielki i prawdziwy kulturowo. Każdy, kto przylatuje tu pierwszy raz zaskoczony jest bogactwem przyrody, różnicami kulturowymi, smakiem i różnorodnością tutejszej kuchni. Izrael to nie tylko wszechobecna religia, ale także wspinaczka po górach i kanionach, wizyta w historycznych miastach, spacery po plaży.

Chiny to trzeci pod względem powierzchni i pierwszy pod względem gęstości zaludnienia kraj świata, zamieszkany przez 56 grup etnicznych. To także dom dla wielu mędrców i naukowców, bo właśnie tutaj wynaleziono kompas, proch strzelniczy, papier i druk. No i oczywiście kraj kontrastów i bogactwa kulturowego. Dołącz do Rek Travel Adventure team na niesamowitą podróż już dziś!

Mongolia cieszy się ponad 250 słonecznymi dniami w roku i dlatego otrzymała przydomek „Kraj Błękitnego Nieba”.  Niebieskie niebo nie zawsze oznacza ciepło. Klimat Mongolii jest ekstremalny i choć większość kraju jest gorąca latem, temperatury mogą spaść do -30 stopni Celsjusza zimą.

AMMAN – JERASH – MADABA – GÓRA NEBO – PETRA – SYLWESTER NA WADI RUM – MORZE CZERWONE – MORZE MARTWE – AMMAN