Pantanal 2024/2025: zielone serce Brazylii

Pantanal to suche i wilgotne lasy tropikalne, otwarte sawanny, jeziora, a nawet słonawe laguny. Bogactwo tworzących równinę ekosystemów i nieskażonej cywilizacją przyrody sprawia, że region ten, łączący Brazylię, wschodnią Boliwię i północno-wschodni Paragwaj zasługuje na miano prawdziwego raju na ziemi.

Brazylia, Argentyna, Urugwaj  – wielka trójka Ameryki Południowej. To miejsca, które wielu odwiedza, aby zobaczyć słynny pomnik Chrystusa Odkupiciela, Copacabane, Wodospady Iguazu, Paraty czy historyczne dzielnice Bueanos Aries i  urokliwe miasteczka Urugwaju. Miejsca o bogatej historii i kulturze, pełne gwaru życzliwych mieszkańców i unoszącego się zapachu tamtejszych potraw.

 

Zapraszamy Was do uczestnictwa w naszym programie turystycznym, który zapewni niezapomniane doświadczenia w sercu lasu deszczowego. Odkryjcie dziką przyrodę, tajemnicze rzeki i spotkania z lokalnymi społecznościami, zachowując szacunek dla środowiska i kultury regionu.

Magiczna Amazonia czeka na Was!

SAO PAULO – APARECIDA – PARATY – RIO DE JANEIRO – KARNAWAŁ W RIO – WODOSPADY IGUAZU 

Podróż do Rio de Janeiro to prawdziwy zawrót głowy. Hipnotyzuje turystów gorącymi plażami Copacabany, dźwiękami samby oraz wspaniałymi zabytkami. To niewątpliwie miejsce, które przyprawia o zawrót głowy…

Wodospady Iguazu to niesamowity cud natury na granicy argentyńsko-brazylijskiej. Znajduje się tu ponad 250 oddzielnych progów skalnych o łącznej szerokości około 2km. Ich najwyższą kaskadą jest Diabelska Gardziel, czyli Garganta del Diablo mierząca ponad 80 metrów.