Joga w Patagonii 2024/2025

Na dalekim południu świata EcoCamp zaprasza Cię do przeżycia wyjątkowego doświadczenia, które zapewni ci głęboką wewnętrzną przestrzeń, dzięki której możesz zanurzyć się w naturze.Ten program jest przeznaczony dla każdego, kto chce nawiązać głęboką więź z naturą i obudzić zmysły na nowy poziom świadomości. Joga, medytacja w Parku Narodowym Torres del Paine zrelaksuje i odkryje przed Wami prawdziwe znaczenie życia…

Patagonia: wyprawa motocyklowa dostarczy wrażeń, które pozostaną we wspomnieniach na zawsze… Piękne widoki, wiatr we włosach, wspaniałe towarzystwo… Dołącz do nas już dziś

Do wyboru dwa motocykle:

BMW 800GS ADV: $ 5380

KAWASAKI KLR 650:  $ 5100

Zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż przez fascynujące kraje Chile i Boliwia, gdzie odkryjesz różnorodne krajobrazy, kulturę i przyrodę. Nasz program turystyczny oferuje: eksplorację pustyni Atacama, spotkanie z kulturą indiańską, wizytę w Salar de Uyuni. Dołącz do naszej wyprawy i zanurz się w niezwykłym pięknie oraz kulturze Chile i Boliwii, które zapierają dech w piersiach swoją różnorodnością i urodą!

 

 

JAK BIEGAĆ, TO CZEMU NIE NA KOŃCU ŚWIATA?

Jeśli należysz do entuzjastów biegania i marzysz o Maratonach w różnych zakątkach świata.

To jest to propozycja dla Ciebie!

Zapraszamy na nową przygodę – Międzynarodowy Maraton Patagoński! Organizowany od 12 lat w chilijskim Parku Narodowym Torres del Paine jest marzeniem wielu biegaczy i sportowców. I wcale się nie dziwimy.
Trasa biegu oferuje zapierające dech w piersi krajobrazy z najlepszymi widokami na ikoniczne szczyty chilijskiej Patagonii: Cerro Paine, Cuernos del Paine czy słynne granitowe LAS TORRES (wieże).

Od samego początku impreza cieszy się niezwykłą popularnością i gromadzi biegaczy z ponad 65 krajów, którzy spotykają się na skrajnym południu dziewiczej Patagonii, by uczestniczyć w jednym z najbardziej widowiskowych maratonów świata. Do wyboru są 3 dystanse: 10 K, 21 K i 42 K, a zapisać może się praktycznie każdy!

Zapraszamy, adventure awaits!

Patagonia to miejsce, które trudno opisać. Pierwsze rzeczy, które przychodzą na myśl, myśląc o tej okolicy, to góry i pola lodowe. I oczywiście rozległość tej krainy. Mówi się, że obejmuje ona ponad 300 000 mil kwadratowych zarówno w Chile, jak i w Argentynie, przecinając łańcuch górski Andy i rozciągając się od Oceanu Spokojnego na zachodniej granicy Chile po Ocean Atlantycki na wschodniej granicy Argentyny.

Dawniej znana jako Juan Fernandez po hiszpańskim kapitanie, który wylądował tu w XVI wieku, wyspa Robinsona Crusoe to największa wyspa w chilijskim archipelagu Juan Fernandez, która znajduje się około 650 kilometrów na zachód od Ameryki Południowej na południowym Pacyfiku.

Patagonia to miejsce, które trudno opisać. Pierwsze rzeczy, które przychodzą na myśl, myśląc o tej okolicy, to góry i pola lodowe.

Zapraszamy was na niezapomnianą podróż po tej tajemniczej krainie, gdzie posągi Moai kryją wiele fascynujących historii. Odkryjcie bogactwo kultury Rapa Nui, dziką przyrodę i niezwykłą atmosferę tej magicznej wyspy. Gotowi na niezapomniane wrażenia? Wyspa Wielkanocna na Was czeka!

 

Szlak W to najpopularniejszy szlak w Torres del Paine. Liczy około 80 kilometrów i jego przejście zajmuje standardowo 4-5 dni…