wyspa Bali

Bali i Singapur 2024/2025: rajska wyspa

12 dni
09-11-2024 05-12-2025 09-08-2025
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji Pobierz katalog
Cena $2550

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w hotelach o wysokiej klasie turystycznej w pokojach 2-osobowych.
 • Transfer z/na lotnisko.
 • Transport.
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika na całej trasie wycieczki.
 • Opiekę przewodników lokalnych.
 • Śniadania.
 • 5 obiadów.
 • Powitalna kolacja.
 • Bilety na łódkę na wyspę Nusa Penida.
 • Wycieczki według programu.
 • 1 godzinny masaż balijski w Ubud.

Cena nie zawiera

 • Kosztu międzynarodowych biletów lotniczych.
 • Wyżywienia poza wymienionym w świadczeniach.
 • Wycieczek opcjonalnych.
 • Opłat wizowych ($35).
 • Zwyczajowych napiwków oraz wydatków natury osobistej.
 • Ubezpieczenia turystycznego.
 • Ewentualnej dopłaty do pokoju jednoosobowego (koszt ok. $700)

*KALKULACJĘ KOSZTÓW PRZYGOTOWANO DLA GRUPY MIN 10 OSÓB PŁACĄCYCH.

 

Zapraszamy do odkrycia uroku Bali – magicznej wyspy, gdzie spotykają się tradycja i tropikalny klimat. Nasz program turystyczny zabierze Cię w podróż przez mistyczne świątynie, bujne dżungle i rajskie plaże. Poznaj lokalną kuchnię, sztukę i kulturę, a także zrelaksuj się w otoczeniu błękitnego oceanu. Bali czeka, byś doświadczył niezapomnianej przygody!

Wulkany


Plan podróży

1.dzień

Lot do Singapuru

Odprawa paszportowo-bagażowa i lot do Singapuru.

 

2.dzień

Singapur

Przylot do Singapuru i przejazd do hotelu. Po krótkim odpoczynku wycieczka “Singapur by Night” Początek przygody przy słynnej Orchard Road. Następnie Marina Bay Sands z pokazem światła i wody  oraz spacer przy Supertree Grove.

Zwiedzanie dzielnicy Clarke Quay. Tutaj degustacja lokalnych przysmaków przy rytmach nocnego życia miasta. Następnie wycieczka po Chinatown zachwycającego chińskimi lampionami i egzotycznymi smakami.

Późnym wieczorem wjazd na SkyPark Observation Deck na szczycie Marina Bay Sands i oglądanie panoramy nocnego Singapuru.

3.dzień

Ubud

Po śniadaniu przejazd do Singapore Botanic Gardens. Spacer po ogrodach, odwiedziny Narodowego Ogrodu Orchidei. Następnie zwiedzanie dzielnicy Little India. W programie m.in. Veeramakaliamman Temple i degustacja przekąsek na Tekka Centre.

Zwiedzanie Kampong Glam – historycznej dzielnicy muzułmańskiej, a następnie wieczorny lot do Denpasar na Bali. Zakwaterowanie w hotelu w Ubud. Nocleg.

4.dzień

Ubud

Dzisiaj czeka nas spotkanie z klasycznym Bali. Po śniadaniu odwiedzimy szkołę podstawową, gdzie poznamy dzieci z okolicznych wiosek. Następnie wejdziemy na teren domostwa i zapoznamy się z charakterystycznym układem i organizacją przestrzeni.

Pierwszym punktem będzie przystanek w przydomowej świątyni. Miejscowy kapłan odprawi krótką ceremonię z błogosławieństwem. Zaraz po niej zostaniemy oprowadzeni po najważniejszych miejscach na terenie gospodarstwa.

Następnie czeka nas spacer po polach ryżowych.  Każdy będzie mógł sam spróbować swoich sił przy sadzeniu ryżu. Podczas obiadu złożonego z tradycyjnych potraw balijskich lokalni artyści zaprezentują nam pokaz tańca oraz gry na gamelanie.

Powrócimy do Ubud w godzinach popołudniowych. Czas na odpoczynek przy basenie, masaż bądź spacer po mieście w poszukiwaniu pięknych balijskich produktów. Nocleg w Ubud.

5.dzień

Ubud

Po śniadaniu odwiedzimy las małp – Sacred Monkey Forest Sanctuary. Później przejedziemy na tarasy ryżowe Tegalalang.  Dla chętnych opcjonalnie sesja zdjęciowa na huśtawce, czy przejazd rowerami na lince nad ryżowymi tarasami.

Następnie udamy się do świątyni Tirta Empul, co oznacza „źródło wody święconej”.

Po wizycie w świątyni przejedziemy pod wciąż aktywny wulkan Batur (1770 m), gdzie na tarasie widokowym czekać będzie nas obiad w formie bufetu. Chwila relaksu z widokiem na wulkan.

Po powrocie do Ubud odwiedzimy miejski bazar, a następnie udamy się na pokaz tańca balijskiego do Ubud Palace.

Powrót do hotelu godzinach wieczornych. Nocleg w Ubud.

6.dzień

Ubud, Wodospad Sekumpul

Po śniadaniu przejedziemy na północ wyspy w okolice największego wodospadu Sekumpul.  Aby dostać się pod wodospad czeka nas 30 minutowy spacer przez kanion i pola ryżowe. *

Następnie przejedziemy do świątyni Ulun Danau. Po zwiedzaniu przejedziemy malowniczą drogą na tarasy ryżowe Jatuliwuh. Przespacerujemy wśród upraw ryżu i poznamy tajniki sadzenia ryżu.

Następnie zjemy obiad w restauracji z widokiem na pola ryżowe. Powrót do hotelu i nocleg w Ubud.

*W zależności od warunków atmosferycznych możliwa zmiana na inny wodospad.

7.dzień

Ubud

Dzisiaj czeka nas dzień wolny na odpoczynek i relaks w prawdziwym balijskim stylu. Możliwość wypoczynku nad basenem, czy skorzystanie ze SPA, z którego tak bardzo słynie Bali. Czas na pamiątki.

Opcjonalnie polecamy wyprawę na wschód słońca na wciąż czynny wulkan Batur (1717 m n.p.m.). Dodatkowe wycieczki opcjonalne to rafting, lekcja gotowania czy zajęcia z jogi.

Późnym popołudniem opuścimy Ubud i przejedziemy do Sanur na nocleg.

*Wszystkie wycieczki opcjonalne dodatkowo płatne. Koszt oraz relizacja do potwierdzenia u przewodnika.

8.dzień

Sanur

Po śniadaniu udamy się do słynnej świątyni Pura Lempuyang położonej na wygasłym wulkanie o tej samej nazwie. Świątynia Lempuyang jest jedną z najstarszych i najbardziej cenionych świątyń na Bali.

Po zwiedzaniu przejedziemy do wodnych ogrodów królewskich Titra Gangga, położonych we wschodniej części Bali oraz do Pałacu Ujung. Powrót do hotelu Sanur na nocleg.

9.dzień

Nusa Penida

Po wczesnym śniadaniu przejedziemy do portu w Sanur i rejs (ok. 30-45 minut) szybką łódką na sąsiednią wyspę Nusa Penida.  Przejedziemy do słynnej Diamond Beach Zobaczymy również Atuh Beach.

Po południu obiad i relaks. Nocleg na Nusa Penida.

10.dzień

Nusa Penida, Nusa Dua

Po śniadaniu udamy się do najsłynniejszego punktu na wyspie – Kelingking Beach.  Zrelkasujemy się w zatoce Crystal Bay, gdzie będzie można popływać z maską i rurką.

Powrócimy do portu, rejs powrotny na Bali i przejazd na nocleg do Nusa Dua, uważanej jest za najbardziej luksusową lokalizację na wyspie.

11.dzień

Uluwatu, Jimbaran

Czas wolny do południa. Możliwość wypoczynku na plaży bądź przy basenie.

We wczesnych godzinach popołudniowych udamy się w stronę Uluwatu. Zaczniemy od zwiedzania kompleksu świątynnego Uluwatu. Następnie pojedziemy na plażę Suluban Beach, słynącą z doskonałych warunków do surfingu.

Jeśli czas pozwoli, zatrzymamy się na Padang Padang Beach.  Po całym dniu atrakcji, udamy się na kolację pożegnalną.

W zależności od międzynarodowych przelotów, po kolacji przejazd na lotnisko bądź powrót do hotelu na nocleg.

12.dzień

Wylot z Bali

Dzisiaj powoli żegnamy się z Bali. Czeka nas wypoczynek w hotelu w Nusa Dua nad morzem. Wykwaterowanie.

Transfer na lotnisko i powrót do domu.

13.dzień

Powrót do domu

Dzisiaj pożegnamy się z grupą. Lot do Singapuru, a następnie lot powrotny do domu, aby planować następne podróże z Rek Travel Adventure. Co tym razem skradnie Wasze serce? Może Filipiny?

Bali 2024: rajska wyspa

Pokaż cały plan wycieczki

13 dni

Trasa wybranej wycieczki


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).