Cortina d’Ampezzo: narty w Dolomitach 2025

10 dni
02-03-2025
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $2750

Cena zawiera

 • Koszt biletu międzynarodowego na trasie Chicago – Wenecja – Chicago.
 • Koszt bagażu rejestrowanego plus przewóz nart.
 • Transport z/na lotnisko we Włoszech.
 • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach w hotelu Passo Tre Croci w pokojach dwuosobowych.
 • Możliwość zakwaterowania w pokoju 3 osobowym: cena $2550 lub w pokoju 1 osobowym: cena $2950.
 • Śniadania i obiadokolacje w hotelu Passo Tre Croci.
 • Hotelowe wi-fi.
 • Noclegi w hotelu w Wenecji.
 • Zwiedzanie Wenecji.
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika.

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach.
 • Dolomiti Superski Pass: ok. EUR380/6 dni.
 • Wydatków natury osobistej i zwyczajowych napiwków.
 • Odszkodowania w przypadku zgubienia czy zniszczenia bagażu osobistego, walizki, itp.
 • Ubezpieczenia turystycznego.

Cortina d’Ampezzo we włoskich Dolomitach! Miłośnicy nart znajdą tu prawdziwy raj na ziemi. Znajduje się tu ponad 100 szlaków narciarskich! Łączna długość tras przekracza 120 kilometrów. W 1956 roku odbyły się tutaj zimowe igrzyska olimpijskie a obecnie Cortina D’Ampezzo gości słynne zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.


Plan podróży

1dzień

PRZELOT DO WENECJI Z DOWOLNEGO PORTU LOTNICZEGO

Odprawa paszportowo-bagażowa i wylot do Wenecji. I choć Wenecja kojarzy się głównie z plażami i wygrzewaniem się na słońcu, jest także prawdziwym rajem dla miłośników narciarstwa. Przekonamy się p tym w ciągu następnych koljenych dni…

2.dzień

DOLOMITY

Po przylocie na międzynarodowe lotnisko im. Marco Polo w Wenecji transfer do Hotelu Passo Tre Croci Cortina w samym sercu włoskich Dolomitów. Przed nami kilka dni aktywnego wypoczynku i korzystania z uroków przepięknych tras narciarskich włoskich Dolomitów.

3.dzień

DOLOMITY

Naszą bazą wypadową będzie Hotel Passo Tre Croci Cortina położony na przełęczy alpejskiej w Dolomitach na wysokości 1800 metrów, na zboczach Monte Cristallo.

4.dzień

DOLOMITY

Znajduje się zaledwie 9 minut od jeziora Misurina, 20 minut od Tre Cime di Lavaredo i 13 minut od centrum Cortina d’Ampezzo, znanego również jako „Królowa Dolomitów”. Z pokoi na najwyższych piętrach hotelu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Dolomity i dolinę Ampezzo, natomiast na parterze znajduje się bar i restauracja, w których można odpocząć popijając drinka i delektując się tradycyjnymi lokalnymi potrawami.

 

5.dzień

DOLOMITY

To idealny wybór dla miłośników sportów zimowych: położony w strategicznym miejscu jest punktem wyjścia do dotarcia do licznych stoków (5 minut jazdy do wyciągu Falloria/Cristall i 20 minut do wyciągów Tofrane/Socrepes – dojazd ski buses) oraz słynnej Sellarondy (ok. 1h przez Passo Valzarego).

 

6.dzień

DOLOMITY

Cortina D’Ampezzo to cudowny obszar narciarski położony na wysokości 1224 – 3243 m n.p.m., w północno-wschodniej części Włoch, przy granicy z Austrią.

7.dzień

DOLOMITY

Miłośnicy nart znajdą tu prawdziwy raj na ziemi. Znajduje się tu ponad 100 szlaków narciarskich. Łączna długość tras przekracza 120 kilometrów. W 1956 roku odbyły się tutaj zimowe igrzyska olimpijskie a obecnie Cortina D’Ampezzo gości słynne zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

8.dzień

DOLOMITY-WENECJA

Ostatniego dnia pobytu w górach, w godzinach popołudniowych, wymeldowanie z hotelu i przejazd do Wenecji. Nocleg.

9.dzień

WENECJA

Po śniadaniu wyruszamy na zwiedzanie tego historycznego miasta na wodzie i 100 wyspach. Zaczynamy od bezapelacyjnie najbardziej rozpoznawalnego punktu w Wenecji czyli Placu Świętego Marka i znajdującej się na nim Bazyliki. Budowla uderza swoich rozmachem i bogactwem widocznym na zewnątrz ale i wewnątrz. Pracowało nad nią wielu artystów i budowniczych przez wiele pokoleń co widać w pomieszaniu przeróżnych stylów architektonicznych których połączenia dało jednak spektakularny efekt. Zwiedzimy Pałac Dożów, odwiedzimy Most Westchnień, a ukoronowaniem dnia będzie rejs gondolą po Canal Grande podczas którego podziwiać będziemy unikatową architekturę i napawać niesamowitą atmosferą. Zobaczymy między innymi najpiękniejszy most w Wenecji – Most Rialto. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

 

10.dzień

WYLOT Z WENECJI

Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot do domów.

Pokaż cały plan wycieczki

10 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Magiczne Włochy 2024/ 2025

$2595 10 dni 05-22-2024 05-12-2025

Narty we włoskich Dolomitach 2024

$2950 9 dni 03-22-2024

Toskania 2024: wyjazd tylko dla Pań

$2250 9 dni 06-02-2024
Pokaż wszystkie wycieczki 120