Narty we włoskich Dolomitach 2024/2025

9 dni
03-24-2025
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $2950

Cena zawiera

 • Koszt biletu lotniczego Chicago – Wenecja – Chicago.
 • Koszt bagażu rejestrowanego plus przewozu nart.
 • Transport z i na lotnisko we Włoszech.
 • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych w hotelu ski in – ski out o nazwie Plan de Gralba z bezpośrednim dostępem do wyciągu będącego częścią trasy narciarskiej SellaRonda (5 noclegów).
 • Śniadania z regionalnymi i sezonowymi przysmakami w Plan de Gralba.
 • Urozmaicone czterodaniowe kolacje w Plan de Gralba.
 • Gala dinner i wieczory regionalne w Plan de Gralba.
 • Degustację regionalnych serów z sommelierem w Plan de Gralba.
 • Hotelowe spa w Plan de Gralba.
 • Strefa saun z sauna fińską i sauną parową w Plan de Gralba.
 • Hot tub ze strefą relaksu w Plan i hot tub z hydromasażem w Plan de Gralba.
 • Świeżą wodę źródlaną i świeże soki w czasie pobytu w Plan de Gralba.
 • Salt scrub w strefie saun (1 na osobę) w Plan de Gralba.
 • Hotelowe wi-fi.
 • Val Gardena Mobil Card – bezpłatny transport na terenie miasteczka.
 • Noclegi w hotelu w Wenecji.
 • Opiekę polskojęzycznego przewodnika.
 • Zwiedzanie Wenecji.

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia innego niż wymienione w świadczeniach.
 • Dolomiti Superski Pass: ok. € 380/6 dni.
 • Wydatków natury osobistej i zwyczajowych napiwków.
 • Odszkodowania w przypadku zgubienia czy zniszczenia bagażu osobistego, walizki, itp.
 • Ubezpieczenia turystycznego.

 

 

Narty we Włoskich Dolomitach! Zakwaterowanie w hotelu typu ski in – ski out z bezpośrednim dostępem do wyciągu będącego częścią trasy narciarskiej Sella Ronda. Słynna Sella Ronda, znana również jako 4 passes tour to wyjątkowy szlak narciarski o łącznej długości 40 km!

Narty

Rozrywka


Plan podróży

1.dzień

Lot do Wenecji

Przelot do Wenecji, jednego z miejsc we Włoszech najchętniej wybieranych przez turystów. I choć Wenecja kojarzy się głównie z karnawałem i gondolami, to w niedalekiej odległości znajduje się prawdziwy raj dla miłośników narciarstwa. Przekonamy się o tym w ciągu następnych kolejnych dni…

Narty

2.dzień

Dolomity

Po przylocie na międzynarodowe lotnisko im. Marco Polo w Wenecji transfer do hotelu Plan de Gralba w samym sercu włoskich Dolomitów (ski in ski out). Przed nami kilka dni aktywnego wypoczynku i korzystania z uroków przepięknych tras narciarskich włoskich Dolomitów. Naszą bazą wypadową będzie hotel Plan de Gralba położony w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego w Selva Val Gardena.

3.dzień

Dolomity: zapoznanie się z trasami narciarskimi

Dziś rozpoczynamy naszą narciarską przygodę. Naszą bazą wypadową jest hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego w Selva Val Gardena, dzięki czemu w niecałą minutę dotrzemy do wyciągu, który zabierze nas na słynną Sella Ronda.  Cała trasa liczy w sumie 40 km, z czego 26 km to odcinek do pokonania na nartach. Tory, tworzące swoisty pierścień wokół masywu Sella, przecinają 4 ladyńskie doliny: Val di Fassa w Trentino, Val Gardena i Val Badia w Górnej Adydze, Arabba w Wenecji Euganejskiej.

4.dzień

Dolomity

Po narciarskich wyczynach zawsze jest czas na wypoczynek. W naszym hotelu będziemy mogli skosztować regionalnych i sezonowych przysmaków. Będziemy mogli również skorzystać z degustacji wyśmienitych włoskich serów. Specjały te zaprezentuje nam wykwalifikowany serowy sommelier.

5.dzień

Dolomity

Po wysiłku na stoku, można będzie zrelaksować się w hotelowym spa korzystając ze strefy saun. Do naszej dyspozycji będzie sauna fińską oraz aromatyczna sauna parowa. Ponadto będziemy mogli skorzystać z kryształowej wanny z orzeźwiającą wodą źródlaną lub wanną z hydromasażem. Salon relaksacyjny na pewno doda nam sił na kolejny dzień zmagań narciarskich.

6.dzień

Dolomity

Słynna Sella Ronda, znana również jako 4 Passes Tour, to wyjątkowy szlak narciarski o łącznej długości 40 km. Połączone wyciągami trasy zjazdowe to 26 km białego szaleństwa.

7.dzień

Dolomity

Dolomity w 2009 roku zostały wpisane na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Znalazły się tam dzięki skalistym ośnieżonym szczytom, gęstym lasom i zachwycającym krajobrazom.

Pasmo Dolomitów liczy aż 220 szczytów. Jednak tylko kilka z nich przekracza 3100 m n.p.m. Najwyższym szczytem jest Marmolada, która osiąga wysokość 3343 m n.p.m.

8.dzień

Wenecja

Dzisiaj udamy się na zwiedzanie Wenecji. Zaczniemy od Placu Świętego Marka ze słynną Bazyliką.  Nasze dalsze kroki skierujemy w stronę Pałacu Dożów oraz Mostu Westchnień. Ukoronowaniem dnia będzie rejs gondolą (dla chętnych – dodatkowy koszt) po Canal Grande, podczas którego poczujemy niesamowitą atmosferę tego miasta. Z perspektywy gondoli zobaczymy wiele unikatowych budynków ale przede wszystkim najpiękniejszy most w Wenecji – Most Rialto. Po rejsie będziemy mieć czas wolny na zakupy pamiątek i spacery po tym niezwykłym mieście.

 

9.dzień

WYLOT Z WENECJI

Po śniadaniu transfer na lotnisko i pożegnanie z grupą. Pełni wrażeń po białym szaleństwie wybierzemy się w podróż powrotną do domu.

Narty we włoskich Dolomitach 2024: sportowy spring break

Zapraszamy na inne wycieczki w okresie zimowym: Egipt oraz Grecja.

Pokaż cały plan wycieczki

9 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).