Patagonia 2024/2025: motocykle czekają

11 dni
03-10-2025
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $5380

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych na całej trasie wycieczki.
 • Śniadania.
 • Transfer z/na lotnisko.
 • Przewodnik motocyklowy prowadzący grupę, mapy i informacje turystyczne.
 • Prywatny transport.
 • Pojazd wsparcia zamykający grupę.
 • 6 dni wynajmu motocykla z kuframi bocznymi i suchą torbą 31 litrów: BMW F800 GS ADV lub KAWASAKI KLR 650
 • Ubezpieczenie od osób trzecich.
 • Powitalna kolacja (z wyłączeniem napojów).
 • Rejs Marmurowe kaplice.
 • Asado al Palo – patagonska jagniecina barbecue w restauracji Villa O ́Higgins (bez napojów).
 • Prom na jezioro General Carrera.
 • Pożegnalna kolacja (bez napojów).
 • Codzienne przekąski i nawodnienie podczas podróży.
 • Wideo z mototour.

Cena nie zawiera

 • Kosztu biletów lotniczych międzynarodowych i krajowych.
 • Paliwa.
 • Wyżywienia oprócz wymienionego w programie.
 • Zwyczajowych napiwków.
 • Ubezpieczenia turystycznego.

 

Patagonia: wyprawa motocyklowa dostarczy wrażeń, które pozostaną we wspomnieniach na zawsze… Piękne widoki, wiatr we włosach, wspaniałe towarzystwo… Dołącz do nas już dziś

Do wyboru dwa motocykle:

BMW 800GS ADV: $ 5380

KAWASAKI KLR 650:  $ 5100


Plan podróży

1.dzień

Lot do Santiago de Chile

Naszą przygodę rozpoczniemy od odprawy paszportowo-bagażowej, aby udać się do Santiago de Chile – miasta wypełnionego wspaniałymi krajobrazami, historyczną architekturą, lokalnym urokiem i wyśmienitą kuchnią.

Motocykle

2.dzień

Santiago de Chile

Po przylocie do Santiago de Chile rozpoczniemy zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy Plaza de Armas, Katedrę, budynek Poczty Głównej, jak również Pałac Prezydencki La Moneda oraz malutką dzielnicę Paris – Londres wraz z zabytkowym kościołem San Francisco. Na koniec udamy się na słynne wzgórze San Cristobal, gdzie skorzystamy z kolejki linowej i wjedziemy na punkt widokowy, skąd podziwiać będziemy panoramiczny widok na stolicę i otaczające metropolie pasma górskie Andów. Powrót do hotelu. Nocleg.

3.dzień

Balmaceda

Dzisiaj udamy się na lotnisko, skąd polecimy do miejscowości Balmaceda, gdzie będzie czekać nasz Moto Team.  Przejedziemy do miasta Coyhaique – stolicy regionu Aysén, gdzie zjemy powitalną kolację, podczas której przyjrzymy się trasie i zapoznamy się ze wszystkimi wskazówkami. Wszystko po to, aby uczynić nasza przygodę jedną z najlepszych i niezapomnianych.

4.dzień

Coyhaique - Puerto Murta - Puerto Rio Tranquilo (225 KM)

Podróż zaczniemy od bardzo mało zbadanej i dość mistycznej trasy. Droga  w 50% przebiegać będzie w terenie. Asfalt będziemy mieć od miasta Coyhaique do nieco dalej na południe położonej miejscowości Villa Cerro Castillo. Do celu dzielić nas będzie już tylko 120 kilometrów szutru. Droga stanie się coraz ciekawsza pomiędzy lasami, mostami i pięknymi punktami widokowymi. Po drodze będziemy mieli okazję poznać historię tych mało znanych miejscowości.

5.dzień

Park Narodowy Patagonia - Cochrane (137 KMS)

Rano będziemy mieli przyjemność przejeżdżać  po mało znanym obszarze jeziora General Carrera, który charakteryzuje się marmurowymi jaskiniami. Odkryjemy formacje, które mówią o górniczej przeszłości tego miasta.

Po południu przygodę będziemy kontynuować na trasie w 100% terenowej, przejeżdżając przez Puerto Río Tranquilo. Zatrzymamy się przy jednym z najbardziej charakterystycznych mostów na całej Carretera Austral, gdzie jezioro General Carrera wpada do jeziora Bertrand. Podążymy wzdłuż  jeziora, aż dotrzemy do jego wschodniego brzegu, – Villa de Puerto Bertrand. Znajduje się tu źródło największej rzeki w Chile – Baker. Odwiedzimy również Park Narodowy Patagonii, który stanowi znakomity przykład ochrony rodzimej fauny.

6.dzień

Cochrane - Villa O'Higgins - Puerto Bahamondes (238 KMS)

Całkowicie off-roadowa trasa, w której przejdziemy od stepowego krajobrazu do zimnego lasu dżungli z niewielkim odcinkiem barki, która nadaje tej dziewiczej krainie odrobinę pustki.

Tego dnia dotrzemy do długo oczekiwanego punktu orientacyjnego zero, końca południowej autostrady (trasa 7) i początku Campos de Hielo Sur, w Puerto Bahamondes. Jest to najbardziej wysunięty na południe punkt, do którego można swobodnie dotrzeć drogą lądową. Niezwykłe piękno w odległym naturalnym otoczeniu, które zadziwia duszę.

7.dzień

Villa O' ́Higgins-Caleta Tortel-Cochrane (279 KMS)

Powrót rozpoczniemy od wizyty w malowniczym miasteczku Caleta Tortel, położonym u ujścia rzeki Baker.

Jest to miasto liczące zaledwie 600 mieszkańców, które nie ma konwencjonalnych ulic, ale drewniane chodniki, typową architekturę Chiloty odziedziczoną po osadnikach zamieszkujących te ziemie. Przechodzi się je tylko pieszo, więc motocykle będą zaparkowane w bardzo bliskiej odległości. Kontynuujemy podróż na północ, aby spędzić noc w mieście Cochrane, ponownie w obszarze stepowym.

8.dzień

Cochrane – Małe Chile (201 KMS)

Przygodę rozpoczynamy od zwiedzania „Patagonii National Park” i poznania jego wspaniałego muzeum – konserwatorskiej spuścizny Douglasa Tompkinsa, obecnie znaną pod nazwą Rewilding.

Kontynuujemy podróż na południe, gdzie podążymy mityczną trasą do Chile Chico, „El paso de las llaves”, jego złożona geografia i wąska droga mogą być bardzo podobne do obrazów boliwijskiej Drogi Śmierci. Sceneria Andów i turkusowego jeziora General Carrera to bez wątpienia pozycja obowiązkowa.

9.dzień

CHile Chico- Szlak Wiewiórek - Coyhaique (178 KMS)

Niezwykły powrót do miasta Coyhaique, z trasą promową przez jezioro General Carrera, by później dołączyć do mało eksplorowanej trasy, z której roztacza się jeden z najpiękniejszych widoków na masyw Cerro Castillo.

Ze stepowego środowiska szybko przechodzimy do zimnego lasu wracając przez Rezerwat Cerro Castillo aż do Coyhaique, gdzie czekać będzie na nas wspaniała kolacja, w której podzielimy się doświadczeniami przeżytymi w tej podróży.

10.dzień

Balmaceda

Koniec wrażeń, powrót na lotnisko Balmaceda i lot powrotny do Santiago. Transfer do hotelu na nocleg.

11.dzień

WYLOT Z SANTIAGO

Dzisiaj kończy się nasza motocyklowa przygoda. Dla niemotocyklistów polecamy 2 programy: Patagonia dla aktywnych i dla tych, którzy chcą wyruszyć na koniec świata.

Patagonia 2024: motocykle czekają

Pokaż cały plan wycieczki

11 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Peru Express 2024

$1795 8 dni 09-21-2024

Wyprawa na Aconcagua (6962 m) – Korona Ziemi 2025/2026

$5195 19 dni 01-08-2025 11-27-2025 01-22-2026

Joga w Patagonii 2024/2025

$4150 8 dni 09-30-2024 11-18-2024 09-30-2025 11-19-2024
Pokaż wszystkie wycieczki 136