Joga w Patagonii 2024/2025

8 dni
09-30-2024 11-18-2024 09-30-2025 11-19-2024
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży
Cena $4150

Cena zawiera

 • Transport prywatny.
 • Zakwaterowanie w hotelu 4* w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w Santiago.
 • 5 Noclegów w dwuosobowych domo typu standard w Eco Camp.
 • Wyżywienie według programu wycieczki:
 • Dzień 3: lunch, kolacja
 • Dzień 4: śniadanie, lunch, kolacja
 • Dzień 5: śniadanie, box lunch, kolacja
 • Dzień 6: śniadanie, box lunch, kolacja
 • Dzień 7: śniadanie, box lunch, kolacja
 • Dzień 8: śniadanie, box lunch
 • Codzienne zajecia yogi w Eco Camp (5)
 • Wycieczki trekingowe: Valley France, Base Las Torres
 • Wycieczka: Wild Horses Tracking
 • Rejs: Grey Glacier
 • Bilet wtępu do TDP NP.,
 • City Tour w Santiago de Chile

Cena nie zawiera

 • Kosztu międzynarodowych biletów lotniczych.
 • Wyżewienia innego niż wymienione w świadczeniach.
 • Ubezpieczenia turystycznego.
 • Wydatków osobistych i zwyczajowych napiwków.

 

Na dalekim południu świata EcoCamp zaprasza Cię do przeżycia wyjątkowego doświadczenia, które zapewni ci głęboką wewnętrzną przestrzeń, dzięki której możesz zanurzyć się w naturze.Ten program jest przeznaczony dla każdego, kto chce nawiązać głęboką więź z naturą i obudzić zmysły na nowy poziom świadomości. Joga, medytacja w Parku Narodowym Torres del Paine zrelaksuje i odkryje przed Wami prawdziwe znaczenie życia…

Parki narodowe

Trekking/hiking


Plan podróży

1.dzień

Lot do Santiago de Chile

Joga w Patagoni to niezwykła przygoda, którą rozpoczniemy od odprawy paszportowo-bagażowej i lotu do Santiago de Chile, aby znaleźć się w EcoCampie położonym w Parku Narodowym Torres del Paine.

Joga

2.dzień

Santiago de Chile

Po przylocie do Santiago de Chile i zakwaterowaniu w hotelu udamy się na zwiedzanie miasta. Zobaczymy m.in.  Plaza de Armas, Katedrę̨, budynek Poczty Głównej, jak i również Pałac Prezydencki La Moneda, malutką dzielnice Paris-Londres wraz z zabytkowym kościołem San Francisco.

Na koniec udamy się na słynne wzgórze San Cristobal, gdzie skorzystamy z kolejki i wjedziemy na punkt widokowy skąd podziwiać́będziemy panoramiczny widok na stolice i pasma górskie Andów otaczających metropolie.

Powrót do hotelu, nocleg.

3.dzień

Puerto Natales, Park Narodowy Torres Del Paine

Dzisij czeka nas lot  do Puerto Natales – miasta położonego nad słynną Zatoką Ostatniej Nadziei. Przejedziemy do najpiękniejszego górskiego parku narodowego południowoamerykańskiego kontynentu – Torres del Paine i następnie do wielokrotnie nagradzanego EcoCamp – pierwszego na świecie Geodesic Dome Hotel.

Po południu zaczniemy nasze zajęcia jogi, aby odprężyć zmęczone po podróży ciało i umysł.

4.dzień

Valle De France

Po śniadaniu udamy się do małego portu Pudeto, położonego nad brzegiem jeziora Pehoe. Wsiądziemy na katamaran, który zabierze nas do północno-zachodniego odcinka jeziora. Tutaj rozpoczniemy wędrówkę do Valle Frances (Dolina Francuska) stromym szlakiem prowadzącym do samego serca masywu Paine. To, jak daleko dotrzemy, zależy od rytmu trekkingu naszej grupy. Szybsze tempo doprowadzi nas do wiszącego mostu na rzece French położonego u podnóża południowo-wschodniej ściany masywu, skąd będziemy podziwiać fantastyczne widoki na dolinę.

Następnie będziemy kontynuować wspinaczkę w kierunku górnej części masywu, w której będziemy mogli podziwiać rozległą masę formacji geologicznych doliny: Hoja (Ostrze), Máscara (Maska), Espada (Miecz), Catedral (Katedra), Aleta de Tiburón (Płetwa Rekina) i wspaniała Fortaleza (Twierdza). Zatrzymamy się na piknik i relaks.

Naszą przygodę zakończymy przy Refugio Paine Grande, położonym na spokojnym brzegu jeziora Pehoe. Stąd wsiądziemy na katamaran, który zabierze nas z powrotem do Pudeto, gdzie zostaniemy odebrani i przewiezieni z powrotem do EcoCamp.

Po powrocie zrelaksujemy nasze ciało i umysł podczas godzinnych zajęć jogi.

dystans: 21 km / 13 m, szacowany czas: 7 h, stopień trudności: zaawansowany

5.dzień

Base Las Torres

Po obfitym śniadaniu wyruszymy z Ecocamp w kierunku Hostería Las Torres. Suche górskie miejsca, lasy bukowe i małe rzeki wyznaczają malowniczy szlak prowadzący do doliny.  Nasze wielkie wyzwanie pojawi się, gdy będziemy wspinać się po stromej morenie, masie głazów prowadzących nas w stronę jednego z najsłynniejszych na świecie widoków  – widok na Wieżę. Słynna Torres del Paine (2850 m n.p.m.) składa się z trzech gigantycznych granitowych monolitów, pozostałości wielkiego kotła wyciętego przez siły lodowcowego lodu.

Po wędrówce pod górę Wieże w końcu wychodzą nam naprzeciw, majestatycznie wznosząc się przed nami, a poniżej widać jezioro polodowcowe. Czy jest na świecie lepsze miejsce na lunch? Po rozkoszowaniu się widokami i pikniku wracamy tym samym szlakiem przez Dolinę Ascencio iwracamy do EcoCamp.

Wieczorem zajęcia yogi.

dystans: 22 km / 14 mi, szacowany czas: 9 h, stopień trudności: trudny

6.dzień

GREY GLACIER

Dzis dzień zaczniemy od porannych zajęć yogi. Następnie przejedziemy przez park, podziwiając widok na Paine Grande i jego ośnieżone szczyty oraz Los Cuernos z czarnymi, granitowymi i glicami przypominającymi rogi. Zatrzymujemy się w Pudeto Dock, aby zostawić podróżnych korzystających z Gray Trek i kilku punktów widokowych po drodze obserwujących i fotografujących stada guanako, kondorów andyjskich i ciekawej flory. Spacerując brzegiem wspaniałego jeziora Pehoe, zobaczymy wodospad Salto Grande, gdzie woda z jeziora Nordenskjold spływa kaskadą do Pehoe.

Stąd jedziemy do Gray Lake i wędrujemy wzdłuż plaży. Tutaj zjemy smaczny box lunch nad jeziorem, a następnie wyruszymy w rejs łodzią po lodowatych wodach do wysokich niebieskich ścian Glacier Grey.

Po tym niesamowitym spojrzeniu na lodowiec z bliska wracamy do EcoCamp.

dystans: 1.6 km / 1 mi, szacowny czas: 2 h, stopień trudności: bardzo łatwy

7.dzień

WILD HORSE TRACKING

Po śniadaniu w formie bufetu w EcoCamp udamy się w stronę sektora Laguna Azul. Stąd rozpoczniemy naszą podróż samochodem 4×4 przez fałdy Cordillera Masle, skąd będziemy mogli podziwiać przełęcz Cordillera Baguales, Salto Las Chinas i Barranca de Los Toros.
Po około 40 minutach dotrzemy do typowego „puesto”, w którym patagońscy „gauchowie”schronili się, opiekując się swoim bydłem. Tutaj usłyszymy krótkie, ale interesujące wprowadzenie do historii tego obszaru oraz ewolucji i cech charakterystycznych dzikich koni. Z pomocą satelitarnego sprzętu do śledzenia, w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszego przewodnika, rozpoczniemy naszą wędrówkę w poszukiwaniu 100 nieokiełznanych koni, które pozostają odizolowane w tym sektorze, otoczonym górami, jeziorami i równinami, w najbardziej dziewiczym i nietkniętym terenie Torres del Paine. W zależności od lokalizacji koni wybierzemy miejsce, w którym zjemy lunch i podzielimy się naszymi historiami i doświadczeniami.
Doświadczenie śledzenia, obserwacji i analizowania koni  w tak naturalnym otoczeniu jest nieporównywalne. Dodatkowo będziemy świadkami fantastycznych widoków na Lago Stokes, Kordylierę Dickson i imponujące Towers.

Po 7-8 godzinach wrócimy do EcoCamp, gotowi na aperitif, zanim zasiądziemy do ciepłego posiłku.

Wieczorem nasze ostatnie zajęcia yogi.

dystans: 8 km /4 mi, szacowany czas: 6 h, stopień trudności: zawansowany

 

8.dzień

ECO CAMP – PUERTO NATALES – SANTIAGO DE CHILE-CHICAGO

Żegnamy się z piękna dziką Patagonią, w pełni zregenerowani ruszamy w podróż powrotną.
Transferem udamy się na lotnisko w Puerto Natales na lot do Santiago de Chile.

Po przylocie połączenie na wieczorny lot międzynarodowy do Chicago.

Zapraszamy na kolejne wycieczki z Rek Travel Adventure do Patagonii, Peru, Chile i Boliwii  oraz wielu innych miejsc.

Joga w Patagonii 2024

Pokaż cały plan wycieczki

8 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Peru Express 2024

$1795 8 dni 09-21-2024

Wyprawa na Aconcagua (6962 m) – Korona Ziemi 2025/2026

$5195 19 dni 01-08-2025 11-27-2025 01-22-2026
Pokaż wszystkie wycieczki 135