Argentyna i Urugwaj: narty i wino

9 dni
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $2850

Cena zawiera

 • transport prywatny
 • zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem
 • wycieczkę całodniową do Urugwaju – Colonia del Sacramento
 • tango show z kolacją w Buenos Aires
 • bilety wstępu do wszystkich atrakcji

Cena nie zawiera

 • biletów lotniczych
 • ubezpieczenia podróżnego
 • ski pass
 • wyżywienia
 • zwyczajowych napiwków
 • innych rzeczy nie wymienionych w programie

BUENOS AIRES – LA BOCA – SAN TELMO – PLAZA DE MAYO – LA RECOLETA – COLONIA DEL SACRAMENTO – BARILOCHE – SKI RESORT CERRO CATEDRAL – BUENOS AIRES

Kultura i historia

Narty

Rozrywka

Winiarnie


Plan podróży

1.dzień

CHICAGO - BUENOS AIRES

Spotkanie z grupą i pilotem na lotnisku ORD w Chicago. Odprawa paszportowo – bagażowa. Przelot do Buenos Aires. Możliwość przylotu z dowolnego innego portu lotniczego na świecie.

2.dzień

BUENOS AIRES CITY TOUR

Po przylocie i krótkiej przerwie rozpoczniemy zwiedzanie Buenos Aires zwanego niegdyś́ Paryżem Południa. Zobaczymy kolorową dzielnicę La Boca, a także piękne uliczki San Telmo. Odwiedzimy Katedrę̨ oraz Plaza de Mayo – główny plac miasta, miejsce wielu wydarzeń́ historycznych, m.in. rewolucji majowej, a także demonstracji i protestów. Następnie elegancka i arystokratyczna dzielnica Recoleta i słynny cmentarz, uważany za dzieło sztuki, będący miejscem spoczynku wielu sławnych osobistości np. Evity Peron. Po zwiedzaniu udamy się̨ do hotelu. Wieczorem czeka nas przygoda z tangiem i kolacja. Nocleg w hotelu.

3.dzień

COLONIA DEL SACRAMENTO (URUGWAJ)

W tym dniu wybierzemy się̨ promem do niewielkiego, kolonialnego miasteczka, położonego w południowej części Urugwaju, około 175 km na południe od stolicy Urugwaju, Montevideo. Colonia del Sacramento, bo o nim mowa, to urugwajska perełka z historycznym centrum i brukowanymi uliczkami, założona przez Portugalczyków w 1680r. Miasto otoczone z trzech stron wodą, przez długi czas było kością̨ niezgody między Portugalczykami a hiszpańskimi osadnikami, którzy na przeciwległym brzegu rzeki założyli Buenos Aires. Po latach sporu, podczas których miasto przechodziło z rąk do rąk, ostatecznie znalazło się̨ w posiadaniu Urugwaju. Wspomniane klimatyczne centrum historyczne, które zwiedzimy, zostało wpisane na listę̨ światowego dziedzictwa UNESCO. Promem pasażerskim wrócimy do Buenos Aires na nocleg.

4.dzień

BUENOS AIRES - BARILOCHE

Po śniadaniu żegnamy się̨ z Buenos Aires i udajemy się̨ na lotnisko. Przelot do Bariloche, znajduje się nad brzegiem dziewiczego jeziora Nahuel Huapi u podnóża Andów, więc jest otoczone górami i lasami. Miasto słynnie z alpejskiej architektury szwajcarskiej, z budynkami z kamienia i drewna, oraz z czekolady. Transfer do hotelu, czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu. Najbardziej znany ośrodek narciarski w Argentynie, Cerro Catedral (znany również jako Catedral Alta Patagonia), znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Bariloche, więc jest często określany jako ośrodek narciarski Bariloche. Catedral jest największym ośrodkiem narciarskim w Argentynie o powierzchni 1200 hektarów i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Nahuel Huapi i okoliczne góry. Cerro Catedral ma dobrą mieszankę tras dla wszystkich poziomów umiejętności.

5.dzień

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

Zaczynamy Białe Szaleństwo! Najbardziej znany ośrodek narciarski w Argentynie, Cerro Catedral (znany również jako Catedral Alta Patagonia), znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Bariloche, więc jest często określany jako ośrodek narciarski Bariloche. Catedral jest największym ośrodkiem narciarskim w Argentynie o powierzchni 1200 hektarów i oferuje wspaniałe widoki na jezioro Nahuel Huapi i okoliczne góry. Cerro Catedral ma dobrą mieszankę tras dla wszystkich poziomów umiejętności. Oferuje ponad 120km tras, 45 wyciągów narciarskich oraz ośrodki narciarskie wysokościach sięgających 2180m.

6.dzień

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

Kolejny dzień białego szaleństwa w resorcie Cerro Catedral.

7.dzień

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

W tym dniu nadal korzystamy z uroków gór i śniegu.

8.dzień

SKI RESORT CERRO CATEDRAL

To ostatni dzień w argentyńskich górach.

9.dzień

BARILOCHE – BUENOS AIRES

Żegnamy przepiękne Bariloche i wracamy do Buenos Aires skąd przesiądziemy się na lot do Chicago .

Pokaż cały plan wycieczki

9 dni

Trasa wybranej wycieczki


Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Patagonia: yoga retreat

$4150 8 dni 09-30-2024 11-18-2024

Pantanal 2024: zielone serce Brazylii

$1950 10 dni 06-02-2024

Patagonia 2024: motocykle czekają

$5380 11 dni 03-09-2024
Pokaż wszystkie wycieczki 110